Azərbaycan Respublikası Audiovizual Şurasının və Medianın İnkişafı Agentliyinin kollektivləri Fəxri Xiyabanı ziyarət etmişdir.
10.05.2023 11:23
308
10 may tarixində Azərbaycan Respublikası Audiovizual Şurasının və Azərbaycan Respublikası Medianın İnkişafı Agentliyinin kollektivləri Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100-cü ildönümü ilə bağlı Fəxri Xiyabana gələrək Ulu Öndərin əziz xatirəsini dərin ehtiramla yad etmiş, abidəsi önünə gül dəstələri düzmüşlər.
Görkəmli oftalmoloq-alim, akademik Zərifə xanım Əliyevanın da xatirəsi ehtiramla anılmış, məzarı üzərinə tər güllər düzülmüşdür.

The representatives of the Audiovisual Council of the Republic of Azerbaijan and the Media Development Agency visited the Alley of Honor
10.05.2023 11:23
301
On May 10, 2023 in connection with the 100th anniversary of National leader Haydar Aliyev, the representatives of the Audiovisual Council of the Republic of Azerbaijan and the Media Development Agency of the Republic of Azerbaijan visited the Alley of Honor, honored the memory of the great leader and laid flowers at his grave.
The memory of outstanding scientist-ophthalmologist, academician Zarifa Aliyeva was also honored with respect and flowers were laid at her grave.