Yeni ümumrespublika xəbər televiziya kanalının açılması ilə bağlı elan edilmiş müsabiqəyə sənəd qəbulu başa çatmışdır.
09.09.2020 13:19
Milli Tеlеviziya və Radiо Şurasının (MTRŞ) yeni ümumrespublika xəbər televiziya kanalının açılması ilə bağlı elan etdiyi müsabiqəyə sənəd qəbulunun vaxtı başa çatmışdır.
Martın 11-dən aprelin 11-dək elan edilmiş müsabiqədə iştirak etmək üçün 3 iddiaçı - "Real Təhlil İnformasiya Mərkəzi" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti, "TV Media Azərbaycan" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti və "RTV" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti tələb olunan sənədləri Milli Tеlеviziya və Radiо Şurasına təqdim etmişdir. Müsabiqənin nəticələrinə Şuranın iclasında baxılacaqdır.

The process of submitting applications within the competition for opening of new news television channel has ended.
09.09.2020 13:19
The process of submitting applications within the competition announced by National Television and Radio Council (NTRC) for opening of new news television channel has ended today.
During the period from 11 March 2019 till 11 April 2019 the required documents have been submitted to NTRC by 3 applicants – "Real Analytic Information Center" LLC, "TV Media Azerbaijan" LLC and "RTV" LLC. The results of competition will be considered at the Meeting of the Council.